Hizmetler

Neler Yapıyoruz ?

Harika fikirler ve orijinal düşüncelerimiz ile sanatımıza tutkuluyuz!

Hizmetler

FİLM & BELGESEL PRODÜKSİYONLARI

Yaratıcılık ve özgünlük deneyimle bir araya geliyor. Kreatif hikaye içeriğiyle katılımı artırın, güven oluşturun ve değer sağlayın. Sadece filmin stilini, süresini ve amacını belirtin. TV filmlerinin, dizilerin, belgesellerin, kısa filmlerin ve uzun metrajlı filmlerin ve yeni dramaların geliştirilmesi için konsept geliştiriyoruz.

KURUMSAL VİDEOLAR

Kitleler ile iletişim kurmanın en sağlıklı yolu, şirketlerden öte insanlarla bağ kurmak olduğuna inanıyoruz, kurumsal videolara yaklaşımımız işini yükselten ekibinizi keşfetmektir. Bu yüzden insana yönelik duygusal pazarlamaya yatırım yapmaya önem veriyoruz. Fabrikanızı, işyerinizi, şirketinizi ve üretim alanlarınızı eşsiz bir tarzla kitlenize anlatmak için yeni projeler üretiyoruz.

TİCARİ REKLAMLAR

Konsept geliştirme ve senaryo yazımından film ve post prodüksiyona kadar bir dizi dikey entegre hizmet sunuyoruz. Ürününüzü açıklamakta zorlanıyor musunuz? Demo yapmanız gereken karmaşık bir hizmetiniz mi var? Markanızı canlandırma zamanı. Hem kısa TV reklamlarında hem de uzun kampanya filmlerinde son derece yüksek kaliteli içerik üreten tam hizmetli, ölçeklenebilir bir prodüksiyon birimi sunuyoruz.

FOTOĞRAFÇILIK

Avalon fotoğraf servisi ile özellikle e-ticaret alanının ihtiyaçları için sizlere konsept fotoğraf içerikleri hazırlıyoruz. Uzmanlık alanlarımızda katalog çekimleri, moda dergileri, sosyal ağlar için fotoğraflar, lookbook, ürün çekimleri, gıda, iç ve dış mekan çekimleri için sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Yapım sonrası hizmetlerimiz arasında üst düzey fotoğraf düzenleme, birleştirme, illustrasyonlar ve CGI bulunmaktadır.

SANAL GERÇEKLİK

360 Derece video görüntüleri ile hazırlanan VR tanıtım filmlerimiz, kitlenize yeni bir deneyim sunuyor. VR teknoloji sayesinde müşterileriniz ürünlerinize dokunacak kadar yakından inceleyebilir ve kitlenizden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. 360 Derece fabrika, fuar, mimari, okul, mağaza ve hava yolu videoları ile izleyicilerinizin bu eşsiz deneyime ulaşmalarını sağlıyoruz.

HAREKETLİ GRAFİKLER VE ANİMASYONLAR

Yaratıcı illustratörlerimiz, tasarım ekibimiz ve seçkin uzmanlardan oluşan kapsamlı ağımız, CGI, aksiyon animasyonları, 2D ve 3D hareketli grafikler aracılığıyla eşsiz projeler için birlikte çalışır. Ticari TV reklamları için yenilikçi animasyonlu hikayeler ve şirketiniz için karakterler tasarlıyoruz.

STÜDYOLAR

Yaratıcı fikirlerin başarıya ulaşması için koşullar yaratıyoruz.

Dijital olarak ses, film ve tasarımın kesiştiği noktalarda benzersiz görsel-işitsel deneyimler tasarlıyoruz.

Farklı, hareketli görsel-işitsel içerikler ile müşterimizin kitlelerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Her fikrin anlatılacak bir hikayesi vardır. Gelin birlikte anlatalım.