Ekipmanlar

Stüdyo

Reklam projeleri ve fotoğraf çekimleri için stüdyo ve yaratıcı alanımız. Görsel içerikleri stüdyo ortamında üretmek için deneyimli profesyonelleri ve güvenilir ekipmanları bir araya getirdik. Dört büyük ölçekli siklorama, iç mekanlara sahip pavyonlar ve konu çekimi için stüdyolar.

Digital Capture

Gelişmiş orta format dijital sistemler: dijital arka, kameralar, lensler
ve aksesuarlar ve Sertifikalı Dijital Teknisyenlerimizin hizmetlerini kullanma seçeneği.

En Modern DSLR
Dijital Kamera Sistemleri

Fotoğraf ve video çekimlerinde maksimum kaliteyi sağlamak için en iyi lens ve makina ekipmanlarını bir araya getirdik. Canon, Fuji, Sony, Scheneider, Samyang, Sigma, Tamron, Pentax...

Işıklandırma
Sistemleri

Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz Avalon'dan: flaş ekipmanı, sürekli ışık ve her türlü ışık değiştirici. Diğer seçenekler mevcuttur.

En Kapsamlı Aydınlatma Ekipmanları

Güçlü jeneratörlerden (Pro-8a ve Pro-b4), kafalardan (ProHead Plus ve Pro-B Head Plus) modern OCF serisi gibi çok daha hafif taşınabilir ürünlere kadar. Dev reflektörler, şemsiyeler, softbox'lar da bulabileceğiniz kataloğumuza göz atın…

Arkaplan ve Sahne Donanımları

Çok çeşitli stokta arka planlar sunuyoruz farklı malzemelerden yapılmış ve yüksek vasıflı bir set hizmeti sunuyoruz bina ve özel zemin oluşturma.Avalon Studios ayrıca şirketlerle çalışır mobilya kiralama konusunda uzman.

En Gelişmis
Post-Production Donanımları

Son Dokunuş… Avalon, uzmanlaşmış ekibi ve uluslararası standartta donanımları ile güncel ve yüksek nitelikli post prodüksiyon hizmetleri sunar.