Videolar Robotik Toplumda Web Sitelerine Nasıl İnsan Sesi Verir?

blog image

Videolar Robotik Toplumda Web Sitelerine Nasıl İnsan Sesi Verir?

Çevrimiçi bir cevap aradığınızı düşünün ve sizlere dijital bir şekilde cevap verildiğini düşünün. Artık web sitelerinin kopyaları belirsiz ve kafa karıştırıcı olduğu için ilk ​​bakışta tam olarak emin değilsiniz.

Görünürde telefon miktarı yok. Ve bazı ekstra tıklamalar (ve hararetli kahve yudumları) sonra, er ya da geç içerik materyallerinin sizin için çok fazla olduğu ve sizi dolandırıp durduğunu fark edersiniz.

Bu sevimli bir sohbet botu sizi selamlıyor, size zaman geçireceğinizi fark ettiğiniz bir sohbete hizmet etmeye hazır. Rahatsız edici bir satış prosedürü gibi görünüyor, değil mi? Toplumun robotlaşmasına hoş geldiniz.

Google'ın algoritması bunun sizin için uygun bir internet sitesi olduğunu belirlese bile, hiçbir şekilde size bir şeyler açıklamak için renkli e-Kitaplar, Infographics, referanslar veya ilgi çekici filmler sunmadı. Böylece, tüm diğer şeyleri yaparsınız: tarayıcınızı kapatın ve hiçbir şekilde geri dönmeyin.

Otomatik web siteleri her yerde ve gerçek bir çözüm arayan müşterileri soğukta bırakıyorlar. B2B reklamcılıkta bu çok yaygındır. Şirketler web sayfalarını “çok garip” olmaktan ya da gizemli soslarını açığa vurmaktan korkan stok görüntüleri ve mermi faktörü paragraflarıyla yüklüyorlar.

Günümüzün hızlı dijital ortamında, bu teknik kişiliksiz olarak ortaya çıkıyor. Şirketler insan sesleriyle daha fazla konuşmak istiyor ve bu yüzden videonun ön ve merkez olması gerekiyor. Tekrarlamak gerekirse, hareketli görüntülerin içerik pazarlama stratejinizi insancıllaştırmasının birkaç yolu vardır:

Videoyu internet sitenizde verimli bir şekilde kullanmak markanızı son derece kişiselleştirebilir.

Logonuz sizin şahsınızdır. Logonuzun başkalarına söylediğiniz kadar değil, başkalarının işvereniniz hakkında birbirlerine söylediği çok şey olduğu belirtilmiştir. Üstelik reklamın büyük bir parçasıdır.

Çoğu zaman, bu sistem logonuzla birlikte etkili raporlarla yönlendirilir. Resimler ve metin kim olduğunuzu açıklamakla sınırlıdır. Ancak, yüksek kaliteli bir video; karşı taraftan, insanları size çeviren bir slam dunk olabilir. Gerçekte, Hubspot, tüketicilerin% 54'ünün destekledikleri forma marka veya işletme için ekstra video içeriği görmesi gerektiğini belirledi. Neden? Videolar eğlenceli, sürükleyici ve iyi bir iletişimi karıştırmada oldukça etkilidir.

Bu nedenle logonuzun kişiliğini artırmak için ses, animasyon, senaryo yazımı, renk ve farklı video reklamcılık tekniklerini harmanlama konusunda çok kararlıyız. Kesin bir senaryo, sizi kullanarak cazibeye, profesyonelliğe veya mizaha odaklanarak başkalarını kullanarak nasıl algılanacağınızı düşünür. İnsanları ekranın alternatif durdurmasıyla bu şekilde gülümsetirsiniz.

blog image

Uygun bir şirket videosu, daha derin ve daha anlamlı insan konuşmalarına kapı açar.

Satış, web siteniz için en önemli öncelikse, video, dönüştürmenize yardımcı olacak harikalar yapabilir. İşin püf noktası kasıtlı ve stratejik olmaktır. Üç dakika veya daha kısa bir süre içinde bir teklifi unutmamanız için sizi videoya yönlendiren bir açılış web sayfası fark yaratabilir. İşlevsel bir video molası veren açılış sayfaları ve kişisel bir dereceye katılın, sizi duygularla tanıtın. Ayrıca, aktiviteyi gerçekleştirmek için gerekenlere sahip olup olmamanıza bakmaksızın, çit konusunda ikna edici beklentiler konusunda çok daha yüksektir.

Yöntemlerden biri, sanal reklamcılık ve pazarlama deneyimini çok daha fazla insan haline getiren ilk karakter bakış açısı içinde konuşmaktır. Bu,

beni bir sonraki faktöre getiren hedef kitleniz, müşteri personeliniz ve satış şekliniz. Yeni başlayanlar için, her işletme kuruluşunun ana sayfasında, biri Hakkımızda bölümünde ve diğer bazılarının satış yöntemi sırasında etkileşime giren kişileri seçen bir videoya sahip olması gerekir.

Videolar, başka hangi adımı atacaklarını bildirir.

Satış tekniği tam olarak şudur: Yapmanız gereken adımlar var ve müşteri merkezli bir internet sitesi bu prosedürü basitleştirebilir. Bilmeniz gereken her şey hakkında bir demo video, açıklayıcı video veya akademik olsun. Bu yüzden web siteleri mevcuttur. Olasılıklar ve müşterilerle aynı şekilde bağlantı kurmaları gerekir.

Satış prosedürünüzü optimize etmenin zor yanı, işvereninizin internet sitesinde vazgeçilen tüketiciyle bağlantı kurma potansiyeli yoksa, rakibinizin web sitesinde bunu yaparken çok şaşırmamanızdır. Business Insider'a göre, video 2021'de tüm IP ziyaretçilerinin% 82'sini oluşturacak - bu yüzden eğrinin önüne geçme zamanı. Pilar sayfaları (aynı zamanda önde gelen konu sayfaları olarak da adlandırılır) videoları içermeli, bir blog'a kaydolma dahil olmak üzere eylemde bulunmaları için insanları işaret etmeli, ÜCRETSİZ danışma talebinde bulunmalı ve alıcının acil isteklerini karşılayan bir e-Kitap indirmelidir.

Videolar size değerli ortaklar, tedarikçiler veya belki yatırımcılarla katılır.

Sessiz olduğu bir web sitesine sahip olmak (yine bir eksik video içeriği) bir kuruluşa zarar veren bir yedek olabilir. Değerli ortaklar, tedarikçiler ve hatta sitenizde dolaşabilecek alıcılarla kısa sürede bağlantı kuramadığınızda güçlük bileşikleri.

Brightcove keşfetti, video arama motoru sonuç sayfalarından organik site ziyaretçilerine% 157'lik bir patlama getiriyor ve bu da hedef kitlenizin sizi çevrimiçi keşfetmesini kolaylaştırıyor. Siteniz, farklı kitlelerle konuşacak ve algılanan değerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Bu, özellikle toplumun robotlaşmasının çok yaygın olduğu bir dönemde hayati önem taşımaktadır. Sohbet botları ve algoritmalar kitlelere hizmet etmede etkili bir şekilde çalışsalar da, kendilerini oldukça kişiliksiz hissedebilirler.

Neyse ki, hala video ile fazladan insan olabiliyoruz. Ve bunu bilmek çok ferahlatıcı.