Sanal Etkinliklerde Canlı Yayın Akışı

blog image

Sanal Etkinliklerde Canlı Yayın Akışı

Covid-19 Sürecinde Canlı Yayın

İster küçük bir işletme için kapsamlı online bir eğitim planlayın, ister büyük ölçekli bir webinar maratonu, Corona virüs 2020 etkinlik planlamanızı istisnai bir şekilde değişime uğrattı. Birçoğumuz için, profesyonel etkinlikler müşteri ve meslektaşlarımız ile iletişim kurmak için çok önemli bir fırsat olarak görülmekteydi. Neyse ki, bu dönemde mevcut durum neticesinde iletişimin Web’e kaymasıyla, bağlantılarımız ile iletişimimizi devam ettirme fırsatı yakaladık.

Güvenli & Profesyonel

blog image

Online yayınlar ve webinarlar sayesinde, takipçilerinizin online etkinliğe bulundukları yerden güvenle katılmasını sağlayabilir aynı zamanda etkinliğinizin profesyonelliğinden de ödün vermek zorunda kalmazsınız. Sanal etkinlikler ile hedef kitlenizi, açılış konuşmalarını, ara oturumları, sosyal ağ kurma girişimlerini ve basın toplantılarını yeniden keşfedebilir aynı zamanda bulunduğunuz yerden başarıyı yakalayabilirsiniz.

Video ’ya Olan İhtiyacı Anlamak

blog image

Video, sanal etkinlik katılımcıları için dikkat çekici bir online eğlence yaratmada kesinlikle en önemli unsurlardan biridir. Planladığınız online etkinliğin tarzı videodan bekledikleriniz ve amacınız ile şekillenecektir. Planınızı yaparken hedef kitlenize neleri canlı olarak göstermek istediğinizi ve tartışama oturumu ve eğitim gibi bölümlerin hangilerinin önceden kaydedileceğini belirlemeniz gerekir. Sanal etkinlikler sesinizi dünyanın dört bir yanına taşımak ve çok uzaklardaki bir etkinliğe katılabilmek için sizlere eşsiz bir fırsat sunacaktır.

Neden Bir Sonraki Sanal Etkinliğiniz İçin Bizimle Çalışmalısınız?

blog image

Basit online video konferans araçları küçük işletme networkleri için yeterli görülebilir ancak profesyonel video prodüksiyon ekibi ile çalışmak geniş ve etkileşimli bir kitleyi ulaşmayı amaçlayan etkinlikler için daha dikkat çekici ve markaya özel bir deneyim sağlayacaktır. Prodüksiyon servisimiz ile elde edeceğimiz çoklu kamera desteği, tasarım, animasyon ve önceden kaydedilmiş içerik sanal etkinliğinizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Sosyal mesafe kısıtlamaları azalsa dahi büyük çaplı toplantı ve etkinlikler için kısıtlamaların sürdüğü bu dönemde dijital etkinliğinizin çekimini yapacak küçük ve çevik bir prodüksiyon ekibine sahip olmak hedef kitlenize etkileyici ve güvenli bir şekilde ulaşmanıza neden olan bir çıkış yapmanızı sağlayacaktır. Avalon size bu süreç boyunca sosyal mesafe önlemlerini gözeterek etkileyici dijital etkinlik prodüksiyon hizmeti sunacaktır. Avalon olarak aynı zamanda sanal etkinliğiniz için dikkat çekici videolar hazırlayabilmek için farklı lokasyonlarda önemli isimler ve video prodüksiyon organizasyonları ile ortaklıklar kuruyoruz.

Hangi online Platform Sizin İçin Daha İyi?

blog image

Online etkinliğiniz için dikkate alabileceğiniz çok sayıda online etkinlik sistemi bulunmaktadır. Kimi etkinliklerinizde soru-cevap, hedef kitle etkileşimi, sosyal medya senkronizasyonu, kitle analizi içeren güçlü dijital kongre platformlarını kullanabilirsiniz.

Adobe Connect, Zoom, Webinar Jam ve Workcasti Avalon gibi çevrimiçi geliştiriciler ile işbirliği içerisinde video prodüksiyon, internet yayını hizmetleri ve online etkinlik servisleri sunabilirsiniz.